دکتر آلفا ضامن آسودگی و آرامش مشتریان :

شرکت آلفاموتور در راستای افزایش سطح رضایت مشتریان محصولات آلفارومئو در ایران در نظر دارد با ارائه طرحهای نوین در حوزه خدمات پس از فروش خودرو نسبت به ارتقای سطح کیفیت خدمات پس از فروش اقدام و استاندارد جدیدی در حوزه خدمات را تدوین نماید.

در همین راستا شرکت آلفاموتور با ارائه طرحهای تضمین خدمات جدید ، "سامانه امداد 247" و "دکتر آلفا" برای کلیه محصولات شرکت آلفا موتور که از تاریخ آغاز طرح خریداری می شوند تعریف جدیدی در حوزه خدمات پس از فروش خودرو ایجاد کرده است.

البته سامانه امداد 247 به کلیه محصولات آلفارومئو موجود در کشور مستقل از اینکه توسط شرکت آلفاموتور و یا سایر شرکتها وارد شده است خدمات ارائه خواهد نمود. مالکان محترم میتوانند با مراجعه به سامانه دکترآلفا یا نشانی اینترنتی شرکت نسبت به، به روزرسانی نشانی و شماره تماس خوداقدام نمایند.

 
سامانه امداد 247 :

امداد 247 ، سامانه امداد رسانی شرکت آلفا موتور میباشد که به صورت های تلفنی، وب سایت و سامانه پیام کوتاه پل ارتباطی دایمی و بدون تعطیلی مشتریان و مالکان آلفارومئو می باشد. این سامانه امکان تماس مشتریان با کارشناسان فنی شرکت را در تمام 24 ساعت شبانه روز و در هر هفت روز هفته شامل تعطیلات رسمی و تقویمی فراهم می کند و مشتریان می توانند مشکلات و مسائل خودروی خود را با کارشناسان فنی شرکت مطرح و پاسخ دریافت نمایند. در صورت نیاز به مراجعه و بازدید حضوری خودروها نیز با هماهنگی کارشناسان مربوطه، وقت ملاقات برای دکتر آلفا تنظیم خواهد شد. کلیه امور پذیرش در دوره ضمانت و یا خارج از آن برای مشترکین دکترآلفا از طریق این سامانه صورت خواهد گرفت و نیاز به پیگیری مشتریان از سایر امور ارتباطی با شرکت نمی باشد.

 

سامانه خدمات در محل "دکتر آلفا"

بسیاری از دارندگان خودروهای لوکس نسبت به بازدیدهای ادواری که در کتابچه راهنمای مشتریان ذکر شده است , کم توجه می باشند. لذا شرکت آلفاموتور در راستای کمک رسانی بیشتر و مراقبت از اموال مشتریان، نسبت به صدور اشتراک رایگان برای کلیه دارندگان خودروهای آلفارومئو وارد شده توسط شرکت آلفاموتور که دارای ضمانت فنی معتبر میباشند اقدام نموده است. این اشتراک برای کلیه محصولاتی که از شروع فعالیت شرکت آلفاموتور وارد شده اند از ابتدای آبان ماه سال 92 صادر می شود و تنها جهت استفاده از آن لازم است مالکان محترم نسبت به مراجعه به سامانه دکتر آلفا اطلاعات تماس خود را به روزرسانی کنند.

از دیگر مزایای این سامانه امکان ثبت تقاضای مشتریان در سامانه 247 آلفاموتور می باشد، که در این صورت خودرو مشتریان ضمن برخورداری از امکان بازدید رایگان در قالب دوره های سه ماهه  و چکاپ کلیه سیالات و تنظیم سیستم موتوری، از مزایای ویزیت رایگان و بازرسی سیستم الکترونیکی خودرو بوسیله دستگاه عیب یاب نیز بهره مند می شوند.

علاوه بر این، کلیه سیستم های مربوط به ایمنی خودرو مانند لنت ها و سایر موارد ، در محل مشتری بازدید می گردد و در صورت نیاز به ارائه خدمات تعمیرگاهی وقت ملاقات حضوری توسط کارشناس دکتر آلفا تنظیم می شود.

 

با ارائه این طرح، مشتریان از صحت و سلامت کلیه سیستمهای خودروی خود مطمئن می شوند و در صورت وجود هر مشکل احتمالی، در مراحل اولیه نبست به رفع آن اقدام می شود تا هزینه اضافه ای به مشتری تحمیل نشود.

 
 
اخبار و رویدادها
اطلاعیه عاملیت های مجاز
اطلاعیه عاملیت های مجاز
شنبه 25 خرداد 1398